תרגילי זיכרון לגיל השלישי
 

תרגילי זיכרון לגיל השלישי

המוח הוא האיבר השולט במערכת העצבים שלנו, האחראי על כל פעולה בגוף וכמובן גם אחראי על היכולת הקוגניטיבית שלנו ובתוכה הזיכרון. השיפור בטכנולוגיה הביא לכך שאנחנו פחות תלויים במוח שלנו לזכור דברים, כמו מספרי טלפון או תאריכים, ולכן, המוח פחות מאחסן דברים בדרך שהוא התרגל אליה בדורות קודמים.

הדור של היום, דור הפייסבוק והאינסטגרם מודע לבריאות ספורטיבית ותזונתית. אולי זה הרצון להצטלם טוב למדיה החברתית, אולי זה ריבוי המדיות והערוצים אשר חושפים אותנו והופכים אותנו למודעים יותר למה אנחנו אוכלים וכמה חשוב לעשות כושר. אך יש איבר אחד, אולי הכי חשוב, שאותו רובינו שוכחים שצריך לאמן, המוח.


תרגילים לשיפור הזיכרון לטווח ארוך

רובינו חיים את החיים במרדף, תחת לחץ ושעות עבודה רבות. כולנו רוצים להשיג את המטרות שלנו, לפתח קריירה ולהצליח בה. אך מה לגבי הגיל השלישי? לחסוך לפנסיה זה מצוין, אך מה נעשה עם הכסף אם המוח שלנו לא מתפקד כראוי? תרגילי זיכרון לגיל השלישי הוכחו כמסייעים ליצירת תאי עצב חדשים.

תרגילים לשיפור הזיכרון לטווח ארוך יסייעו לכם לשמור על איכות חיים גבוהה בגיל השלישי. כמובן שכאשר אנו מגיעים לגיל השלישי איננו חזקים ובריאים בדיוק כמו שהיינו בגיל 20 או 30, אך מחקרים הוכיחו כי לאנשי הגיל השלישי הדבר החשוב ביותר המשפיע על איכות חייהם הוא התפקוד הקוגניטיבי. תפקוד קוגניטיבי תקין מאפשר לנהל חיי חברה, לצאת לטייל, לשוחח עם הסביבה והכי חשוב לזכור על מה דובר.


תרגילי זיכרון לגיל השלישי

אם כן, על מנת לאמן את המוח ישנם מספר תרגילי זיכרון לגיל השלישי אשר מומלץ לבצע בשגרה. פאזלים, קובייה הונגרית, תשחצים ועוד, יעזרו לכם לאמן את המוח, לשפר את היכולת הקוגניטיבית שלכם ועל הדרך גם ליהנות.


שיפור זיכרון בגיל השלישי

מחקרים חדשים שפורסמו מוכיחים כי שיפור זיכרון בגיל השלישי בהחלט משפיע על איכות חיים. על מנת לשמור על זיכרון תקין, עלינו לבצע תרגילי זיכרון לגיל השלישי. חשוב לזכור כי שיפור זיכרון בגיל השלישי איננה פעולה שמבצעים רק כאשר יש החמרה, אלא שיטה שעלינו לאמץ לשגרה היומית שלנו בכל שלב בחיינו.


תרגיל לשיפור הזיכרון לגיל השלישי

אפקטיבייט הינה חברה המתמחה באימון מוחי באמצעות שיטה ייחודית שפיתחנו ובאמצעות תרגילי זיכרון לגיל השלישי. אנו מאמינים באמצעות תרגיל לשיפור הזיכרון לגיל השלישי תוכלו לשפר את איכות חייכם ולשמור על חדות לטווח ארוך.

עוד בספרייה