קורס זיכרון במתנה | אפקטיבייט
 
דף הבית >> קורס זיכרון חינם - הרשמה מפייסבוק

קורס אסטרטגיות זיכרון חינם


להרשמה לקורס יש למלא את הפרטים ו...

'קליק' על כפתור ההרשמה:


בקורס תלמדו אסטרטגיות שימושיות שיסייעו לכם באופן יומיומי. השיטות הנלמדות יסייעו לכם לא לשכוח חפצים, לזכור בעל פה רשימת קניות או מטלות, ולזכור שמות ואנשים חדשים.


ערן כץ מציג: קורס אסטרטגיות זיכרון


אם התופעות הבאות מוכרות לך,
הקורס הזה נועד עבורך:

בורחות לך לעיתים המילים? מתקשה לזכור שמות? שכחת איפה נמצאים חפצים שרק לפני רגע השתמשת בהם? רצית להוציא חלב מהמקרר וברגע שפתחת את הדלת 'ברח' לך מה רצית לעשות?

אין צורך להמשיך בדוגמאות... הן בוודאי מוכרות לך מחיי היום-יום.

רגע לפני שנרחיב על הקורס והתועלות מהן נהנים המשתתפים, כמה מילים על...


איך ניתן לרתום את הגמישות וכושר ההתחדשות  של המוח לחידוד הזיכרון בגיל מבוגר? 

העובדה המדהימה והמפתיעה היא שדווקא המוח, בניגוד לאיברים אחרים, הוא בעל יכולת התחדשות מתמדת. ככל שהוא נחשף ליותר גירויים וחידושים כך הוא מחדש את עצמו ומייצר עוד ועוד קשרים עצביים. דרך ה'שער' הזה – גמישותו של המוח ויכולתו לחדש קשרים עצביים בכל גיל – נכון להתחיל עם הפתרון שיחסוך ממך הרבה תסכולים והתרוצצויות.

"אופס! לאמן את המוח – איך לא לשכוח"  הוא קורס זיכרון און-ליין שניתן לך ללא כל עלות  וללא כל התחייבות 

הקורס בנוי מסרטונים וחוברת עבודה שמרכזת תרגילים אישיים לחידוד הזיכרון והמלצות שיישומן מסייע בהתמודדות היום-יומית. מטרות הקורס, המתבסס על תרגול בבית, הן כאמור: לצייד אותך בטכניקות איך לזכור דברים, לשפר את הריכוז והקשב שחשובים כל כך לתהליכי הזיכרון, לארגן את המחשבה ולהחזיר את תחושת השליטה העצמית, למנוע תסכול, עוגמת נפש ובזבוז זמן ועוד.
הקורס נכתב על ידי ערן כץ, שיאן גינס ואמן תרגילי זיכרון. ערן הוא מרצה בינלאומי פופולרי בתחום פיתוח הזיכרון ומחבר רבי-המכר "סוד הזיכרון המצויין", "סוד המוח היהודי" ו-"חמש מתנות למוח", שתורגמו לשפות רבות. הסרטונים צולמו בשיתוף עם לני רביץ, מנחה סדנאות צחוק ומחברם של רבי-המכר "אופטימיות נצחית" ו"בנימה אופטימית זו".

 
 

ההרשמה בחינם!


להרשמה לקורס יש למלא את הפרטים ו...

'קליק' על כפתור ההרשמה:

תרגילי זיכרון


אנו מזמינים אתכם להשתתף בקורס אונליין בהנחיית ערן כץ, שיאן גינס בתחום הזיכרון.


להרשמה לקורס יש למלא את הפרטים ו...

'קליק' על כפתור ההרשמה: