אימון קוגניטיבי לגיל השלישי
 

משחקים לשיפור הזיכרון אצל מבוגרים

זוכרים את משחק הזיכרון המפורסם ששיחקנו בתור ילדים? משחקי זיכרון, בטכניקות שונות, משמשים היום גם לשיפור הזיכרון אצל מבוגרים. משחקים לשיפור הזיכרון אצל מבוגרים נמצאו במחקרים רבים כחיוניים לגיל הזיקנה ומהווים דרך מצויינת לטיפול בבעיות זיכרון. אחת הדרכים לשיפור הזיכרון היא על-ידי משחקים הנערכים בטלפון הנייד. 

כיום, למרבית הישראלים בגיל השלישי יש טלפון חכם המאפשר להוריד אפליקציות משחקים למיניהן. שימוש בטלפונים ניידים למשחקים לשיפור הזיכרון אצל מבוגרים רלוונטי היום יותר מתמיד.


אפליקציה לשיפור הזיכרון לגיל השלישי

כאמור, ישנו שימוש הולך וגובר בטלפונים ניידים של בני הגיל השלישי. הגיל השלישי מוגדר במדינת ישראל כגיל היציאה לפנסיה. לרוב הפנסיונרים יש זמן רב פנוי לשימוש במחשבים ובטלפונים הניידים, ולכן אפליקציה לשיפור הזיכרון לגיל השלישי היא כלי יעיל והכרחי לעידן הדיגיטלי בו אנו חיים.


הפרעת ריכוז בגיל השלישי

האבחונים להפרעת ריכוז נפוצים בישראל בעיקר בגילאי ילדים ונוער. ומה לגבי הגיל השלישי? הפרעה בריכוז קיימת באותה מידה אך מרבית המבוגרים, בגילאי הגיל השלישי, אינם מודעים לבעיה. היום יש טכניקות שונות לטיפול בהפרעת ריכוז בגיל השלישי והפיתוח שלהן נעשה לאחר מחקרים רבים עם אוכלוסיות מבוגרות.



הפרעת קשב לגיל השלישי

כמו הפרעת ריכוז לגיל המבוגר, גם הפרעת קשב קיימת אך המודעות אליה באוכלוסיה המבוגרת יחסית נמוכה. גם בהפרעת קשב לגיל השלישי ניתן לטפל בטכניקות קוגנטיביות. אם אתם מחפשים פתרונות להפרעת קשב או לכל בעיה הקשורה לזיכרון ולפעילות קוגניטיבית לגילאים המבוגרים, אתם מוזמנים לפנות לחברת אפקטיבייט Effectivate. חברת אפקטיבייט היא חברת תוכנה המפתחת פתרונות טכנולוגיים המאפשרים לשפר את הזיכרון לאנשים בגיל השלישי.


משחקים לשיפור הזיכרון אצל מבוגרים של חברת אפקטיבייט Effectivate

צוות חברת אפקטיבייט כולל אנשים בתפקידי מפתח באקדמיה המנוסים במחקרים קוגניטיביים למבוגרים. חברת אפקטיבייט מפתחת משחקים לשיפור הזיכרון אצל מבוגרים המבוססים על אפליקצייה לטלפון הנייד. אם אתם מעוניינים לקחת חלק בניסויים הקוגניטיביים של חברת אפקטיבייט, מומלץ לכם לפנות לצוות החברה היושב בתל אביב ולבדוק את יכולתכם בטכניקות שונות לשיפור הזיכרון. חברת אפקטיבייט היא חלוצה בתחום חשוב היכול לשפר את אורח החיים של בני הגיל השלישי.

עוד בספרייה