אימון קוגניטיבי לגיל השלישי
 

הפרעת ריכוז במבוגרים

הפרעת ריכוז במבוגרים יכולות להשפיע בצורה משמעותית על קשרים בין אישיים ועל היכולת להצליח בפאן האישי, הכלכלי והזוגי. כשאנו בוחנים הפרעת ריכוז אנחנו יכולים לראות שהיא משפיעה גם על הביטחון העצמי של המבוגר המשמעותי לניהול היום יום עם המשפחה, הילדים והנכדים. איך ניתן לטפל בהפרעת ריכוז ? לפני שמגיעים לטיפול בהפרעת ריכוז במבוגרים, האדם המבוגר צריך להיות מאובחן כסובל מהפרעת קשב וריכוז. בין 4% ל-7% מאוכלוסיית המבוגרים בישראל סובלים מהפרעות קשב וריכוז ומרביתם לא מאובחנים כראוי. לעיתים, מבוגרים מגלים כי הם סובלים מהפרעת קשב וריכוז במקרה ולא ביוזמתם. אדם מבוגר הלוקח את נכדו לאבחון מעין זה יכול לגלות שהתסמינים מהם הנכד סובל דומים לתסמינים הקיימים אצלו.


הפרעות קשב וריכוז לגיל השלישי

במידה והממצאים של האבחון מראים הפרעות קשב וריכוז לגיל השלישי, זה הרגע שניתן להתחיל לטפל בבעיה. הפרעות קשב וריכוז בדרך כלל מתייחסות לילדים בגילאי בית הספר ולקושי שלהם בלמידה ובריכוז בשיעורים, אך בעיות קשב וריכוז משפיעות גם על ההחלטות היום יומיות ועל ההתנהגות בזוגיות ובחברה באופן כללי. לכן, יש חשיבות בטיפול הפרעות קשב לגיל השלישי באותו מידה לחשיבות הטיפול בגילאים צעירים.


אימון קוגניטיבי בגיל השלישי

בכדי לפתור את בעיות הפרעות קשב לגיל השלישי, אפשר לבצע אימון קוגניטיבי. איך מתבצע אימון קוגניטיבי בגיל השלישי? אימון קוגניטיבי לטיפול בהפרעות קשב לגיל השלישי נערך על-ידי חוקרי מוח וקוגניציה המתמחים בטיפול בהפרעת ריכוז במבוגרים. אם אתם מחפשים אימון קוגניטיבי לטיפול בהפרעות קשב לגיל השלישי, כדאי לכם לפנות לחברה הטובה ביותר בתחום - חברת אפקטיבייט Effectivate.טיפול בהפרעת ריכוז במבוגרים דרך חברת אפקטיבייט Effectivate

חברת אפקטיבייט נוסדה על-ידי צוות נבחר של אנשים בתפקידי מפתח באקדמיה בישראל. חברת אפקטיבייט הוקמה במטרה לפתח את השיטות הטובות ביותר לשיפור הזיכרון וטיפול בהפרעת ריכוז. שיטות העבודה של הצוות הן ייחודיות ומותאמות לאמצעים הטכנולוגיים הקיימים היום בתחום חקר המוח. חברת אפקטיבייט מתמקדת באוכלוסיה המבוגרת והגיל השלישי. אם אתם מעוניינים באימון קוגניטיבי המותאם לגיל השלישי, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לצוות חברת אפקטיבייט ולקבל את הפתרונות הטובים ביותר לטיפול בהפרעת ריכוז במבוגרים.

עוד בספרייה