המלצות | אפקטיבייט
 
 
דף הבית >> המלצות

המלצות


המלצות


ינינה בן עוזר

"שלום!
שמחה להמליץ על התוכנה של אפקטיבייט. אני מתרגלת כבר כמה חודשים ונראה לי שמצב זכרון שלי משתפר. למדתי איך לזכור דברים, למדתי להגיב במהירות, למדתי להגיב בדיקנות.

התוכנה מזכירה לי משחקי מחשב שילדי כל כך אהבו ועכשיו אני מבינה מדוע.... אני מאוד ממליצה על התוכנה - זה פשוט משחק מועיל ויעיל. ודרושות רק כמה דקות יום כן יום לא.... נחמד מאוד!!!!!"
 


ציפי ש.

"מתאמנת מזה 10 שבועות כפעמיים בשבוע עם המוצר של אפקטיבייט לתרגול כישורי המוח.

אני חשה כי מיומנות הזיכרון שלי משתפרות מתרגיל לתרגיל במיוחד- בנושא הזיכרון של חפצים, פרצופים,שמות הפידבק שאני מקבלת בסוף התרגיל וכן לאורך הזמן נותן לי מידע במה השתפרתי הטיפים שקיבלתי בתחילת התרגילים למיומנות זכרון לפרצופים-בהחלט תרמו."
 


דליק ווליניץ

"אפקטיבייט כמו מקלחת למוח. מהמרעננות שבהן."
 


יעלי ווליניץ

"תודה Effectivate – החזרתם לי את הביטחון בעצמי!"
 
 


אווה בלומפלד

"בעיקבות תירגול של כ 4 חודשים בתכנית לחיזוק הזיכרון וכושר הריכוז של אפקטיבייט אני מרגישה שמצב הזיכרון שלי בחיי היום יום נעשה חד יותר וכן מסוגלת לתרכז לאורך זמן רב יותר."
 
 


רחלה רוזין

"ממליצה על רכישת תוכנה של אקטיבייט לשיפור הריכוז והזיכרון.

מתאמנים בבית בנוחיות ובזמן החופשי..... וכבר אחרי שבועיים רואים שיפור בתוצאות. כדאי !!

אני מרוצה."
 


צביה פייביש

"שלום רב כולם,
רוצה לסכם את התקופה האחרונה של האימונים שכעת נערכים בבית. האימונים מאוד ידודיתיים, בהירים וברורים. ההסבר מקדים את האימון נעים לאוזן ולעין, ברור ועינייני. משך האימון נוח, לא ארוך מדי או מייגע.

העובדה שבסוף האימון יש השוואת תוצאות חשובה ומאתגרת להשתפר. אכן, בעזרת שמיעת ההדרכה כיצד לשפר - קיים שיפור. תודה  לבבית לכולכם על העבודה המבורכת שאתם עושים. תודה מיוחדת לליווי ללא לאות  ובמיוחד לשי ואנה ..."
 


דורית רנוב

"אני מאד אוהבת לעבוד על התרגילים שלכם. יש היצע גדול ואני יכולה לתרגל מיומנויות שונות, או מיומנות מסויימת מזויות שונות - למשל תירגול של תשומת לב לפרטים, למיקום, ראייה מרחבית ועוד. בגלל המגוון זה לא משעמם. אני אוהבת גם שאותו התרגיל חוזר מספר פעמים בסידרת תירגול, כי אז יש לי הזדמנות לשפר, לשים עוד יותר לב. והתרגיל "חכם", יודע כשאני מתעייפת ומאט את הקצב או מכניס פחות גורמים באותה העת.

התרגיל שאני הכי אוהבת הוא "מתגלגלים". בתרגיל הזה אני ממש צריכה לשים לב ושתשומת הלב לא תוסט, ושלא אפול לתחושה שלא יהיה שינוי, כי אז בא שינוי! ואני רוצה להיות מוכנה לו.
תודה רבה רבה שאתם ישנם ואני מקווה שרבים יהנו מהתרגילים המאד חכמים שלכם, וכן מהקולות הנעימים שמסבירים ומעודדים. תודה רבה!"
 
 


יהודית ברינר

"בעקבות האימונים והתרגילים שאני מבצעת בתכנה של ,Effectivate  יכולת הריכוז, הזיכרון וזריזות התגובה השתפרו מאד.

יש לציין את אנשי התמיכה שעונים לכל פניה  ופותרים כל בעיה באופן מידי מול הפונה אליהם! אני נהנת מאד להתאמן ולתרגל."
 


דליה ברגר

"היי חברים

אז אני בדיוק בת 69 ולפני כחודשיים עשיתי מנוי באפקטיבייט וזה מרגיש כמו מיני לונה פארק משחקים צבעים ואתגרים וכבונוס הרגשתי שהדברים הקטנים סביבי נראים לי חדים יותר הרגשה שמנקים לי את האבק שהצטבר במוחי הרבה יותר עירנית עלו והצליחו"
 
 


זהבה שועה

"הצטרפתי לאפקטיבייט מתוך סקרנות ונשארתי מתוך עניין.
מאד מאתגר להכנס למשימה ולהתמודד מולה, להתקל במצבים שלא היית בהם קודם ואז בפעם שאחריה להבין יותר ולהתמודד 
מרגישה עדיין שיש לי דרך להתקדם בה.

הצוות תומך ומאד נעים הליכות.

תודה לכם על ההזדמנות להשתתף באתגר המקדם הזה."
 
 


אורן פוקס


"06/11/2019 - לכבוד כל המעוניינים לשפר את זכרונם, או שחושבים שזכרונם חלש, א.ג.נ.-הנני ממליץ לכל מי שרוצה ומעוניין לשפר את זכרון להירשם לתרגילים באינטרנט לחברה אפקטיבייט.

אני מתרגל כחודשיים  בקצב של 2-3 בשבוע ונראה לי שהתחלתי להרגיש שיפור מסויים בלזכור שמות אנשים. התרגילים פשוטים ונמשכים כרבע שעה ואחרי זה אפשר לתרגל עוד באותו תרגיל שרוצים ומרגישים חלשים בו. ממליץ בחום."