המלצות | אפקטיבייט
 
 
דף הבית >> המלצות

בואו להרחיב את 
גבולות הזיכרון והמוח

להעצים את תפקודי המוח, להנות מחדות מחשבה, לפתח פוקוס ולמצוא איכות חיים, באימון חוויתי שייקח לכם רק כמה דקות ביום

שיטת אימון ייחודית
המתמקדת בחיזוק
תפקודי הזיכרון והקשב

התאמה לקצב ההתקדמות האישית שלך באמצעות אינטיליגנציה מלאכותית (בקרוב)

צוות מקצועי ומסור
מלווה אתכם בדרך
לשיפור איכות החיים

טכניקות וכלים מעשיים
לפיתוח מיומנויות הזיכרון,
לתמיכה בצרכי היומיום

[ המשך האתר - המוחות... ]

המלצות מלקוחותינו : )

 
 • "אפקטיבייט כמו מקלחת למוח. מהמרעננות שבהן."

  דליק ווליניץ
   
 • "תודה Effectivate – החזרתם לי את הביטחון בעצמי! "

  יעלי ווליניץ
   
 • "בעיקבות תירגול של כ 4 חודשים בתכנית לחיזוק הזיכרון וכושר הריכוז של אפקטיבייט אני מרגישה שמצב הזיכרון שלי בחיי היום יום נעשה חד יותר וכן מסוגלת לתרכז לאורך זמן רב יותר"

  אווה בלומפלד
   
 • "ממליצה על רכישת תוכנה של אקטיבייט לשיפור הריכוז והזיכרון. מתאמנים בבית בנוחיות ובזמן החופשי..... וכבר אחרי שבועיים רואים שיפור בתוצאות. כדאי !! אני מרוצה"

  רחלה רוזין
 •  

הכי מתקדמת שיש, 
הכי פשוטה למשתמש

אפקטיבייט היא תוכנה ייעודית העובדת בגישה משולבת של תרגול המנגנונים המוחיים הקשורים בזיכרון ובריכוז, יחד עם לימוד שיטות ואסטרטגיות זיכרון העוזרות בפעולות היומיומיות.

אפקטיבייט מתאימה את האימון ליכולת האישית שלך, במטרה לסייע לך להגיע לתוצאות האופטימאליות עבורך ולמימוש הפוטנציאל המוחי שלך, בזיכרון ובכלל היכולות הקוגניטיביות שלך.

המערכת פותחה על בסיס המחקרים העדכניים ביותר בתחום הנוירופסיכולוגיה הקובעים כי יכולת ההתפתחות, ההסתגלות והלמידה של המוח אינה מוגבלת על ידי הגיל. למעשה, כל אדם בריא יכול לשדרג את יכולות הזיכרון והתפקוד שלו, ובכך אף למנף את איכות חייו בכל שלב בחיים; וזו ההשראה העומדת מאחורי המוצר המרתק שלנו.

המערכת שבהחלט תבלבל לכם את המוח!


אז זה הזמן להזניק את המוח ולהכניס אותו לכושר. אפקטיבייט תעניק למוח שלך גירוי למידה עקבי ומתמשך שמטרתו להביא להתפתחות, גמישות, לצמיחה של תאי עצב, ובכך למיקסום פוטנציאל תפקודי הזיכרון והיומיום שלך, והכל באימון שמותאים אישית לראש ולקצב שלך. ו....כן, זו הולכת להיות חוויה

זה הזמן להכנס לכושר


כזה שלומד בצ׳יק ומנסה לנוח כמה שיותר. אז אחרי שנים של למידה, כשהוא כבר ״ראה הכל״ המוח שלך מתפעל את העניינים ללא כל מאמץ, תוך שהוא נח לו על ערסל עם קוקטייל ביד... ועם השנים באופן טבעי וכמו כל איבר אחר בגוף, כשנחים ולא זזים מאבדים כושר

המוח שלנו גאון ועצלן