בעיית זיכרון בגיל השלישי | אפקטיבייט
 
דף הבית >> הספרייה >> בעיית זיכרון בגיל השלישי
 
אימון קוגניטיבי לגיל השלישי
 
תפקוד קוגניטיבי

בעיית זיכרון בגיל השלישי

מה הסימפטומים הכי נפוצים בגיל השלישי? בגיל השלישי ישנה ירידה בתפקוד הגוף כחלק מהזיקנה ואחד הסימפטומים הנפוצים ביותר הוא בעיית זיכרון. בעיית זיכרון בגיל השלישי פוגעת באיכות החיים של האדם המבוגר ומשפיעה גם על התפקוד יום יומי שלו. האם יש דרך להתמודד עם בעיית זיכרון בגיל השלישי? כיום, ישנן טכניקות שונות הכוללות פעילויות לשיפור הזיכרון באופן כללי ולהתמודדות עם בעיית זיכרון בגיל השלישי בפרט.

תפקוד קוגניטיבי


אפליקציה לשיפור הזיכרון למבוגרים והגיל השלישי

עם שיפור הטכנולוגיה בעשורים האחרונים פותחו מגוון של תוכנות המאפשרות לשפר את הזיכרון ולאמן את המוח. שימוש באפליקציה לשיפור הזיכרון היא נוחה ונגישה ואפשר להשתמש בה מכל מקום. כיום, ניתן לראות מבוגרים רבים משתמשים ברשתות החברתיות השונות ובטלפונים חכמים. אפליקציה לשיפור הזיכרון למבוגרים היא פתרון מצויין ונוח שיכול להתאים לכל אחד הסובל מבעיות זיכרון.


אימון מוחי אצל מבוגרים

מהו אימון מוחי אצל מבוגרים? אימון מוחי מכיל סדר של פעולות המשפרות את היכולת של המוח לזכור נושאים ותכנים. אימון מוחי הוכח במחקרים קוגנטיביים רבים כמשפר את יכולת הזיכרון בצורה משמעותית. אימון מוח בגיל השלישי הוא חשוב לא פחות מאימון ספורטיבי לגוף. אם אתם מעוניינים לשפר את הזיכרון ולעשות אימון מוח בגיל השלישי, אתם מוזמנים לפנות לחברת אפקטיבייט Effectivate המספקת פתרונות לבעיית זיכרון בגיל השלישי ללקוחות בכל רחבי הארץ. חברת אפקטיבייט מורכבת מצוות מובחר של ד"ר לחקר המוח אשר פיתחו שיטות שונות לטיפול בבעיות זיכרון לאחר מחקרים אקדמאיים ומחקרים מעשיים רבים.פתרונות לבעיית זיכרון בגיל השלישי של חברת אפקטיבייט Effectivate

חברת אפקטיבייט Effectivate מפתחת שיטות לאימונים קוגנטיביים לגיל השלישי. המטרה של צוות החברה הוא לבנות מוצר נגיש ויעיל בטלפון הנייד אשר יאפשר לכל אדם מבוגר לשפר את יכולת הזיכרון שלו. בעזרת טכניקות ייחודיות כל אחד יכול לאמן את המוח שלו ולחזק את היכולת לזכור רשימות, מטלות, תאריכים וכל דבר אשר חשוב לו ורצוי.

אם אתם חוששים שיש לכם בעיית זיכרון אתם מוזמנים לפנות לצוות המובחר של חברת אפקטיבייט Effectivate ולהצטרף לקורס שימושי שבו תלמדו על שיטות ואסטרטגיות שונות לאימון המוח ושיפור הזיכרון שלכם ביום יום.

עוד בספרייה