אפליקציה לשיפור הזיכרון בגיל השלישי
 

אפליקציה לשיפור הזיכרון בגיל השלישי

זיכרון הוא דבר חשוב, בעצם, כל פעולה מהפשוטה ביותר ועד המסובכת ביותר שאנו מבצעים קשורה בזיכרון שלנו. הזיכרון שלנו הוא מאגר עצום של חוויות אותן רכשנו במהלך שנותינו כל דבר שראינו הרחנו טעמנו שמענו או הרגשנו מאוכסן במקום כל שהו בזיכרון שלנו, במודע וגם בתת מודע. כל זיכרון מסודר ב"תיקייה", מטרת התיקיות היא לחסוך אנרגיה בשליפת המידע ולחסוך במקום במוח. למשל, חוויה של ערב ליל הסדר תתויג תחת תיקיית "חוויות משפחתיות" ותחת תת תיקיה של "חגים", יהיו לערב עוד קישורים רבים בהתייחס לגיל בו היינו, באם החוויה הייתה נעימה או לא ועוד.

ככל שלזיכרון קישורים רבים יותר כך נזכור אותו טוב יותר, עם דודה חנה ילדה תינוק באותו הערב והובהלה לבית החולים, הסיכוי הוא שהחוויה תיזכר בצורה ברורה יותר כי נוצר בה קישור נוסף. ככל שהגיל עולה, החושים מתכהים החוויות חוזרות על עצמן ונעשות פחות זכירות. אימון זיכרון לגיל השלישי הוא פיתרון טוב לשיפור הזיכרון בגיל מתקדם. ניתן להיעזר באפליקציות לשיפור הזיכרון לגיל השלישי, אצלנו ב"אקטיביבייט" תוכלו לבחון אפליקציות לשיפור הזיכרון בגיל השלישי דרך אימון למוח למבוגרים.
אימון המוח לגיל השלישי הוא דבר חשוב שכדי לשים עליו את הדעת, יחד עם הירידה בתפקוד הפיזי בגיל השלישי חווים המבוגרים גם ירידה בתפקוד הקוגניטיבי ובהידרדרות הזיכרון בפרט, אימון הזיכרון יכול לשפר פלאים את איכות החיים, אפליקציה לשיפור הזיכרון בגיל השלישי יכולה להוות פתח לשיפור תפקודי המוח דרך אימון למוח למבוגרים ובכך לשפר את איכות החיים והמצב הנפשי של המשתמש באפליקציה לשיפור הזיכרון בגיל השלישי, הדרדרות בזיכרון יכולה לגרום לערעור המצב הנפשי ולתחושות של חוסר עונים וחוסר יכולת, אדם שכל הזמן שואל את עצמו שאלות כמו, מה רציתי לעשות כאן? האם סגרתי את הגז? מה שם האדם העומד מולי? האם הלכתי לרופא אתמול או שהתור שלי בכלל מחר? ירגיש חוסר עונים מול המצב שבו הוא נימצא ואף יחווה חרדה.

לכן, אימון זיכרון לגיל השלישי דרך אפליקציה לשיפור הזיכרון בגיל השלישי יכולה לסייע רבות בשיפור החיים ואיכותם. אתם מוזמנים לפנות אלינו לאתר של "אפקטיביבייט" ונספר לכם על אימון המוח לגיל השלישי ואיך האימון למוח יכול לעזור לכם להמשיך לזכור. אפליקציה לשיפור הזיכרון בגיל השלישי, רק ב"אפקטיביבייט"!

עוד בספרייה